no-img
آخرین اخبار اندرویدی :
نرم افزار های موردنیاز
Required apps
mobile

دریافت Spotify Premium

با ردیم کد اختصاصی اسپاتیفای می توانید اکانت شخصی خود را پریمیوم کنید و از امکانات اسپاتیفای پریمیوم لذت ببرید! مناسب برای تمام پلتفرم های موجود (اندروید، IOS، ویندوز ، ویندوزفون و...) سفارش دهید

اکانت پریمیوم Netflix

با اکانت های پریمیوم نت فلیکس به راحتی می توانید به میلیون ها فیلم و سریال در هر زمان و مکانی لدت ببرید، امکان استفاده در پلتفرم های مختلف مانند اندروید ، IOS ، ویندوز و... سفارش دهید
0% امتیاز
۳۰ / آبان / ۱۳۹۴
بازدید : 1588
نظرات : 0 دیدگاه
نویسنده : Alireza
موضوعات : آموزش , آموزش بازی

لول های بالای ۵۰ می توانند به لیگ قهرمانان در بازی Clash Of Clans برسند!!!

حتما شما با بازی محبوب Clash Of Clans آشنا هستید و می دانید که این بازی برای شما بر اساس تعداد کاپ هایتان لیگ هایی قرار داده که البته با ورود به هرکدام جایزه مخصوص به آن لیگ برای هر اتک موفق را دریافت میکنید که البته جوایز نفیس تری مثل جم را نیز داراست که اکثر ما ایرانی ها برای بدست آوردن آن جم ها به لیگ های بالاتری می رویم که اکثر یا موفق نمی شویم یا حوصله اینکار و یا حتی روش درست رفتن به آن لیگ ها را بلد نیستیم!

امروز در این مطلب قصد آموزش نحوه رساندن خود به لیگ قهرمانان یا همان Champion را برای شما دوستان و کاربران عزیز سایت داریم که امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده و لذت را ببرید!

توضیحات مقدماتی

در ابتدا باید به شما دوستان عرض کنیم که اینکار بسیار سخت و تقریباا غیر ممکن نیست! بلکه کمی دشواری داشته و زمان و صبر شما را می طلبد که البته جز این ها به لول شما نیز بسیار بستگی دارد. رسیدن به لیگ چمپیون نیاز مند لولی بالاتر از ۵۰ است که البته گاها مشاهده شده که لول ۴۰ هم به این لیگ رسیده ولی خب اینکار با لول ۴۰ بسیار دشوار و زمان بر است! در ضمن لول بین ۷۰ تا ۹۰ نیز زیاد مناسب رسیدن به چمپیون نیستند! البته این به این معنی نیست که نمیشود بلکه به این معنی است که ممکن است شما با کمبود منابع (اکسیر و سکه و دارک اکسیر) مواجع شوید و کار آپگرید ها عقب بیوفتد!

از لیگ کریستال ۳ (III) به بعد منابع خوبی به عنوان جایزه به هر اتک موفق شما داده می شود که البته آنچنان هم زیاد نیست ولی بسیار برای لول های بین ۵۰ تا ۷۰ موثر است!

تعداد جم های هدیه در لیگ ها و کاپهای مختلف

۱۲۵۰ کاپ = ۴۵۰ جم (برای خرید کارگر سوم)

۲۰۰۰ کاپ (لیگ کرسیتال) = ۲۵۰ جم

۲۶۰۰ کاپ (لیگ مستر) = ۱۰۰۰ جم (برای خرید کارگر چهارم)

و ۳۲۰۰ کاپ (لیگ قهرمانان) = ۲۰۰۰ جم (برای خرید کارگر پنجم)

آموزش رسیدن به لیگ قهرمانان

ما این را فرض میگیریم که تعداد کاپ های شما ۱۰۰۰ است و از اینجا شروع میکنیم

خب از کاپ ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ را می توان به راحتی با صرف اندک زمانی (حداقل ۲ یا ۳ ساعت حداکثر ۲ روز) با زدن تاون حال های بیرون طی کرد که می توان از لیگ سیلور به لیگ کریستال رسید و ۴۵۰ جم + ۲۵۰ جم هدیه گرفت!

اما بازی تا از کاپ ۲۰۰۰ شروع می شود که سختی کار از این به بعد است که تا کاپ ۲۲۰۰ یا ۲۴۰۰ است تاون حال بسیار کم پیدا می برای پیدا کردن هر تاون حال باید ۲۰ تا ۳۰ بار گزینه NEXT را زد که باز اینکار شدنی و انچنان سخت هم نیست ولی سختی اصلی از کاپ ۲۴۰۰ به بعد است که تاون حال تقریبا در هر ۴۰ تا ۵۰ NEXT زدن پیدا می شود که اینکار به صرفه نیست! خب شاید از اینجا به بعد پشیمون شوید ولی صبر بهترین چیز در این موقعیت است!

از کاپ ۲۴۰۰ به بعد باید تقریبا فکر تاون حال زدن را از ذهن خود بیرون کنید و بروید به سراغ یک راه حل دیگر. راه حل دیگر این است که باید شم بگردید و قلعه های ضعیف را پیدا کنید و ببنیند که تعداد زیادی از ساختمان های خودشان را بیرون گذاشتند یا نه؟ اگر گذاشته بودند شما باید با ارچر و بربر ساختمان های دور قلعه را بزنید و ۵۰% قلعه را نابود کنید تا یک ستاره دریافت کنید و یک سوم کاپ را دریافت کنید

اینکار را دیگر باید تا چمپیون انجام دهید ولی در هر لیگ تعداد قلعه های آسان بسیار کم می شود و کار برای شما دشوار تر!

و اما شاید به خودتان بگویید که اگر من از بازی حتی برای ۵ دقیقه نیز خارج شوم اتک می خورم و من رو ۱۰۰% میزنند راه حل چیه؟ راه حل دو گزینه است:

۱- تاون حال خود را بیرون بگذارید تا حداقل کاپ از شما کم شود و اتک های یک ستاره بخورید

۲- و اما اگر نمی خواهید هیچ اتکی بخورید گوشی خود را روت کنید و نرم افزار XMODGAME را از این لینک دانلود کنید و با استفاده از گزینه Keep Active و روشن نگه داشتن صفحه گوشی از اتک خوردن خود جلوگیری کنید!

امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده و لذت را ببرید!

جعبه ی دانلود
Download box

دریافت Spotify Premium

با ردیم کد اختصاصی اسپاتیفای می توانید اکانت شخصی خود را پریمیوم کنید و از امکانات اسپاتیفای پریمیوم لذت ببرید! مناسب برای تمام پلتفرم های موجود (اندروید، IOS، ویندوز ، ویندوزفون و...) سفارش دهید

اکانت پریمیوم Netflix

با اکانت های پریمیوم نت فلیکس به راحتی می توانید به میلیون ها فیلم و سریال در هر زمان و مکانی لدت ببرید، امکان استفاده در پلتفرم های مختلف مانند اندروید ، IOS ، ویندوز و... سفارش دهید
نظرات
Comments

دیدگاه شما

ارسال نظر
( الزامي )
(الزامي)

مجوز ها
محبوب ترین ها
Most popular