اسدروید https://www.asadroid.ir دانلود رام ، بازی و نرم افزار اندروید Fri, 06 Sep 2019 15:07:24 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.10 دانلود AWAKENING HORROR 1-5 1.0.8 – بازی هیجان انگیز و جذاب ظهور وحشت اندروید https://www.asadroid.ir/awakening-horror-1-5-android/ https://www.asadroid.ir/awakening-horror-1-5-android/#respond Fri, 06 Sep 2019 15:07:24 +0000 https://www.asadroid.ir/?p=52251 دانلود بازی جذاب و ترسناک ظهور وحشت – AWAKENING HORROR 1-5 اندروید با لینک مستقیم نسخه کامل امروزه کاربران زیادی هستند که در طول روز با گوشی های هوشمند بازی می کنند و شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه به بازی کردن و بازی هایی در سبک بازی های اکشن […]

نوشته دانلود AWAKENING HORROR 1-5 1.0.8 – بازی هیجان انگیز و جذاب ظهور وحشت اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
دانلود بازی جذاب و ترسناک ظهور وحشت – AWAKENING HORROR 1-5 اندروید با لینک مستقیم

نسخه کامل

امروزه کاربران زیادی هستند که در طول روز با گوشی های هوشمند بازی می کنند و شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه به بازی کردن و بازی هایی در سبک بازی های اکشن و ترسناک دارید ولی بازی مورد نظر خود را پیدا نکرده اید دیگر نگران نباشید چرا که در این پست قصد معرفی بازی محبوب AWAKENING HORROR 1-5 را به شما کاربران عزیز اندرویدی داریم . بازی AWAKENING HORROR 1-5 یا همان ظهور وحشت عنوان یک بازی اکشن و جذاب می باشد که توسط استودیوی بازی سازی مشهور و معتبر Blazes طراحی شده و برای شما کاربران عزیز اندرویدی در گوگل پلی منتشر شده است که مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است و از بازی های پرطرفدار و پردانلود می باشد . در بازی AWAKENING HORROR 1-5 داستان از این جریان می باشد که شما به عنوان شخصیت بازی باید از مسیری ترسناک عبور کنید که به شهری می رسید که به شهر ارواح معروف است و در آن جا اتفاقاتی برای شما می افتد که باید از آن ها عبور کنید و از شهر خارج شوید. هم اکنون شما کاربران عزیز اندرویدی می توانید آخرین نسخه بازی AWAKENING HORROR 1-5 را از سایت اسدروید دانلود کنید.

ویژگی های AWAKENING HORROR 1-5 اندروید:

* طراحی گرافیکی سه بعدی و HD

* ابزارها و سلاح های مختلف

* پازل های متنوع و چالشی

* ماموریت های هیجان انگیز

* طیف گسترده ای از موجودات ترسناک

* امکان ارتقا سلاح ها

* آیتم های متنوع و جذاب

* گیم پلی روان

* و….

تغییرات نسخه v1.0.8:

* انتشار اولین نسخه کامل بازی در گوگل پلی

نوشته دانلود AWAKENING HORROR 1-5 1.0.8 – بازی هیجان انگیز و جذاب ظهور وحشت اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
https://www.asadroid.ir/awakening-horror-1-5-android/feed/ 0
دانلود BitTorrent – Torrent Downloads Pro 6.0.8 – نرم افزار مدیریت دانلود حرفه ای اندروید https://www.asadroid.ir/bittorrent-torrent-downloads-pro-android/ https://www.asadroid.ir/bittorrent-torrent-downloads-pro-android/#respond Fri, 30 Aug 2019 14:02:41 +0000 https://www.asadroid.ir/?p=52185 دانلود نرم افزار پیشرفته مدیریت دانلود – BitTorrent – Torrent Downloads Pro اندروید با لینک مستقیم نسخه کامل امروزه داشتن یک دانلود منیجر حرفه ای این توانایی را به شما می دهد تا فایل ها مختلف با حجم های مختلف را با سریع ترین سرعت ممکن دانلود کنید و استفاده کنید لذت ببرید اما شاید […]

نوشته دانلود BitTorrent – Torrent Downloads Pro 6.0.8 – نرم افزار مدیریت دانلود حرفه ای اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
دانلود نرم افزار پیشرفته مدیریت دانلود – BitTorrent – Torrent Downloads Pro اندروید با لینک مستقیم

نسخه کامل

امروزه داشتن یک دانلود منیجر حرفه ای این توانایی را به شما می دهد تا فایل ها مختلف با حجم های مختلف را با سریع ترین سرعت ممکن دانلود کنید و استفاده کنید لذت ببرید اما شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که نرم افزار مورد نظر خود را در این زمینه پیدا نکرده اید دیگر نگران نباشید چرا که در این پست قصد معرفی نرم افزار BitTorrent – Torrent Downloads Pro را به شما کاربران عزیز اندرویدی داریم. نرم افزار BitTorrent – Torrent Downloads Pro که توسط استودیوی برنامه سازی محبوب و نام آشنای BitTorrent طراحی شده و برای شما کاربران عزیز اندرویدی در گوگل پلی منتشر شده است که مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است و از برنامه های پر دانلود و پرطرفدار می باشد . نرم افزار BitTorrent – Torrent Downloads Pro این توانایی را به شما می دهد تا به راحتی و تنها با فشار دادن یک کلیک فایل های متنوع با حجم های مختلف را با بیشتر سرعت ممکن دانلود کنید . امروز در سایت اسدروید قصد معرفی برنامه BitTorrent – Torrent Downloads Pro را به شما کاربران عزیز اندرویدی داریم برای دانلود آخرین نسخه نرم افزار با ما همراه باشید.

ویژگی های BitTorrent – Torrent Downloads Pro اندروید:

* صرفه جویی در مصرف داده ها هنگام متصل شده به وای فای

* نداشتن محدودیت در دانلود فایل ها

* سرعت بسیار بالا در دانلود فایل های حجیم

* دسترسی آسان به فایل های دانلود شده

* پخش فایل های صوتی و تصویری

* محیطی ساده و آسان

* متوقف شدن برنامه پس دانلود فایل

* و….

تغییرات نسخه v6.0.8:

* رفع مشکلات قبلی و بهبود برنامه

نوشته دانلود BitTorrent – Torrent Downloads Pro 6.0.8 – نرم افزار مدیریت دانلود حرفه ای اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
https://www.asadroid.ir/bittorrent-torrent-downloads-pro-android/feed/ 0
دانلود CM Launcher 3D – Themes, Wallpapers 5.83.2 – نرم افزار حرفه ای لانچر سی ام اندروید https://www.asadroid.ir/cm-launcher-3d-themes-wallpapers-android/ https://www.asadroid.ir/cm-launcher-3d-themes-wallpapers-android/#respond Fri, 30 Aug 2019 13:18:42 +0000 https://www.asadroid.ir/?p=52177 دانلود نرم افزار هوشمند و پیشرفته لانچر سی ام – CM Launcher 3D – Themes, Wallpapers اندروید با لینک مستقیم نسخه کامل شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که در طول روز زیاد با گوشی هوشمند خود سر و کار دارید و ظاهر گوشی برای شما تکراری و خسته کننده شده است […]

نوشته دانلود CM Launcher 3D – Themes, Wallpapers 5.83.2 – نرم افزار حرفه ای لانچر سی ام اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
دانلود نرم افزار هوشمند و پیشرفته لانچر سی ام – CM Launcher 3D – Themes, Wallpapers اندروید با لینک مستقیم

نسخه کامل

شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که در طول روز زیاد با گوشی هوشمند خود سر و کار دارید و ظاهر گوشی برای شما تکراری و خسته کننده شده است و دنبال نرم افزاری در این زمینه هستید اما نرم افزار مورد نظر خود را پیدا نکرده اید دیگر نگران نباشید چرا که در این پست قصد معرفی نرم افزار CM Launcher 3D – Themes, Wallpapers را به شما کاربران عزیز اندرویدی داریم . نرم افزار CM Launcher 3D – Themes, Wallpapers که توسط استودیوی برنامه سازی مشهور و معتبر  Cheetah Mobile طراحی شده و برای شما کاربران عزیز اندرویدی در گوگل پلی منتشر شده است که مورد استقبال بی نظیر کاربران زیادی قرار گرفته است و از برنامه های پردانلود می باشد. نرم افزار CM Launcher 3D – Themes, Wallpapers این توانایی را به شما می دهد تا به یک لانچر حرفه ای و فوق العاده دسترسی داشه باشید و ظاهر گوشی خود را متناسب با علاقه خود بسازید و لذت ببرید. امروز در سایت اسدروید قصد معرفی نرم افزار محبوب CM Launcher 3D – Themes, Wallpapers را به شما کاربران عزیز اندرویدی داریم برای دانلود آخرین نسخه بازی با ما همراه باشید.

ویژگی های CM Launcher 3D – Themes, Wallpapers اندروید:

* دسترسی به میلیون ها تصویر با کیفیت

* امکان سفارشی سازی قسمت ها مختلف

* مدیریت بازی ها و برنامه ها

* امنیت بسیار بالا

* بهبود راه اندازی گوشی

* رابط کاربری ساده

* و…

تغییرات نسخه v5.83.2:

* رفع مشکلات قبلی

نوشته دانلود CM Launcher 3D – Themes, Wallpapers 5.83.2 – نرم افزار حرفه ای لانچر سی ام اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
https://www.asadroid.ir/cm-launcher-3d-themes-wallpapers-android/feed/ 0
دانلود Ticket to Ride 2.6.5-6142-f409aab0 – بازی هیجان انگیز بلیط قطار اندروید https://www.asadroid.ir/ticket-to-ride-android/ https://www.asadroid.ir/ticket-to-ride-android/#respond Tue, 20 Aug 2019 14:54:43 +0000 https://www.asadroid.ir/?p=52053 دانلود بازی هیجان انگیز و تخته ای بلیط قطار – Ticket to Ride اندروید با لینک مستقیم نسخه کامل امروزه کاربران زیادی هستند که در طول روز وقتشان را با گوشی های هوشمند سپری می کنند و صرف بازی های مختلف در زمینه های مختلف می کنند شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی […]

نوشته دانلود Ticket to Ride 2.6.5-6142-f409aab0 – بازی هیجان انگیز بلیط قطار اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
دانلود بازی هیجان انگیز و تخته ای بلیط قطار – Ticket to Ride اندروید با لینک مستقیم

نسخه کامل

امروزه کاربران زیادی هستند که در طول روز وقتشان را با گوشی های هوشمند سپری می کنند و صرف بازی های مختلف در زمینه های مختلف می کنند شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که دنبال بازی در زمینه ای بازی های تخته ای هستید ولی بازی مورد نظر خود را پیدا نکرده اید دیگر نگران نباشید چرا که در این پست قصد معرفی بازی محبوب Ticket to Ride را به شما کاربران عزیز داریم. بازی Ticket to Ride یا همان بلیط قطار عنوان یک بازی جذاب و بی نظیر در زمینه بازی های تخته ای می باشد که توسط استودیوی بازی سازی مشهور و معتبر Asmodee Digital طراحی شده و برای شما کاربران عزیز اندرویدی در گوگل پلی منتشر شده است که مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است . داستان در بازی Ticket to Ride از این جریان می باشد که شما باید شروع به جمع آوری بلیط های قطار کنید و اقدام به سفر به شهرهای دیگر کنید ماجراجویی خود را آغاز کنید. امروز در سایت اسدروید قصد معرفی بازی محبوب Ticket to Ride را به شما کاربران عزیز اندرویدی داریم برای دانلود آخرین نسخه بازی با ما همراه باشید.

ویژگی های Ticket to Ride اندروید:

* طراحی گرافیکی و سه بعدی

* نمایش نقشه ای کامل برای سفر به شهرهای دیگر

* امکان بازی به صورت تک نفره

* وجود نقشه های مختلف

* آموزش کلی و کامل بازی

* ماموریت های هیجان انگیز

* سطح های مختلف

* آیتم های متنوع

* و…..

تغییرات نسخه v2.5.6-6142-f409aab0:

* اضافه شدن نقشه جدید فرانسه + رفع باگ ها + بهینه سازی های مختلف.

نوشته دانلود Ticket to Ride 2.6.5-6142-f409aab0 – بازی هیجان انگیز بلیط قطار اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
https://www.asadroid.ir/ticket-to-ride-android/feed/ 0
دانلود Helix Jump 2.4.5 – بازی هیجان انگیز و اکشن پرش توپ اندروید https://www.asadroid.ir/helix-jump-android/ https://www.asadroid.ir/helix-jump-android/#respond Fri, 09 Aug 2019 14:53:39 +0000 https://www.asadroid.ir/?p=51868 دانلود بازی اکشن و سرگرم کننده پرش توپ – Helix Jump اندروید با لینک مستقیم نسخه کامل امروزه کاربران زیادی هستند که در طول روز با گوشی های هوشمند بازی می کنند و بیشتر وقتشان صرف بازی کردن می کنند و شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه به بازی کردن […]

نوشته دانلود Helix Jump 2.4.5 – بازی هیجان انگیز و اکشن پرش توپ اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
دانلود بازی اکشن و سرگرم کننده پرش توپ – Helix Jump اندروید با لینک مستقیم

نسخه کامل

امروزه کاربران زیادی هستند که در طول روز با گوشی های هوشمند بازی می کنند و بیشتر وقتشان صرف بازی کردن می کنند و شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه به بازی کردن و بازی های در سبک بازی های اکشن و سرگرم کننده هستید ولی بازی مورد نظر خود را پیدا نکرده اید دیگر نگران نباشید چرا که در این پست قصد معرفی بازی محبوب Helix Jump را به شما کاربران عزیز اندرویدی داریم. بازی Helix Jump که توسط استودیوی بازی سازی مشهور و معتبر VOODOO طراحی شده و در گوگل پلی منتشر شده است که مورد استقبال بی نظیر کاربران زیادی قرار گرفته است و از بازی های پرطرفدار می باشد. داستان در بازی Helix Jump از این جریان می باشد که کنترل توپی بر عهده شما می باشد که شما باید از مسیرهای پر پیچ و خم توپ را عبور دهید و به طبقه آخر برسانید در این بازی هر طبقه با طبقه قبلی فرق می کند و در هر طبقه شما با چالش جدید روبه رو می شوید وساعت ها مشغول بازی کردن می شوید.هم اکنون شما کاربران عزیز اندرویدی می توانید آخرین نسخه بازی محبوب Helix Jump را از سایت اسدروید دانلود کنید .

ویژگی های Helix Jump اندروید:

* طراحی گرافیکی خلاقانه و سه بعدی

* آیتم ها و دستاوردهای متنوع

* سطح های مختلف بازی

* کنترلرهای لمسی بی نظیر

* گیم پلی معتاد کننده

* طیف گسترده ای از توپ ها

* صدداگذاری هیجان انگیز

* و…..

تغییرات نسخه v2.4.5:

* بهینه سازیهای مختلف و رفع مشکلات بازی

نوشته دانلود Helix Jump 2.4.5 – بازی هیجان انگیز و اکشن پرش توپ اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
https://www.asadroid.ir/helix-jump-android/feed/ 0
دانلود OnPipe 1.0.7 – بازی هیجان انگیز و جذاب لوله تراش اندروید https://www.asadroid.ir/onpipe-android/ https://www.asadroid.ir/onpipe-android/#respond Fri, 09 Aug 2019 14:29:30 +0000 https://www.asadroid.ir/?p=51859 دانلود بازی تفننی و رکوردزنی لوله تراش – OnPipe اندروید با لینک مستقیم نسخه کامل امروزه کاربرانی زیادی هستند که در طول روز وقتشان را با بازی کردن با گوشی های هوشمند می گذرانند و شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه به بازی کردن و بازی های در سبک بازی […]

نوشته دانلود OnPipe 1.0.7 – بازی هیجان انگیز و جذاب لوله تراش اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
دانلود بازی تفننی و رکوردزنی لوله تراش – OnPipe اندروید با لینک مستقیم

نسخه کامل

امروزه کاربرانی زیادی هستند که در طول روز وقتشان را با بازی کردن با گوشی های هوشمند می گذرانند و شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه به بازی کردن و بازی های در سبک بازی های تفننی و رکوردی دارید ولی بازی مورد نظر خود را پیدا نکرده اید دیگر نگران نباشید چرا که در این پست قصد معرفی بازی محبوب OnPipe را به شما کاربران عزیز اندرویدی داریم. بازی OnPipe یا همان لوله تراش عنوان یک بازی هیجان انگیز و جذاب و از سری بازی های در سبک بازی های تفننی و سرگرم کننده می باشد که توسط استودیوی بازی سازی مشهور و معتبر SayGames طراحی شده و برای شما کاربران عزیز اندرویدی در گوگل پلی منتشر شده است که مورد استقبال بی نظیر کاربران زیادی قرار گرفته است و از بازی های پرطرفدار می باشد. داستان در بازی OnPipe از این جریان می باشد که شما باید شروع به نابود کردن چیزهای مختلفی مثل چمن و ذرت و …. کنید و ساعت ها از بازی کردن لذت ببرید. امروز در سایت اسدروید قصد معرفی بازی محبوب OnPipe را به شما کاربران عزیز اندرویدی داریم برای دانلود آخرین نسخه بازی با مت همراه باشید.

ویژگی های OnPipe اندروید:

* طراحی گرافیکی خلاقانه و بی نظیر

* سطح های مختلف

* ماموریت های هیجان انگیز

* آیتم ها و دستاوردهای متنوع

* طیف گسترده ای از لوله ها

* امکان ارتقا لوله ها

* کنترلرهای لمسی عالی

* و….

تغییرات نسخه v1.0.7:

* اضافه شدن “چکش” برای تخریب جعبه های امتیازی

* اضافه شدن آیتم های رنگارنگ جالب و جدید

* اضافه شدن اسلایسرهای (حلقه) بیشتر

* برطرف سازی باگ های جزئی

نوشته دانلود OnPipe 1.0.7 – بازی هیجان انگیز و جذاب لوله تراش اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
https://www.asadroid.ir/onpipe-android/feed/ 0
دانلود رام رسمی اندروید ۹ برای Galaxy On8 2018 + آموزش نصب https://www.asadroid.ir/galaxy-on8-2018-stock-android-9-0-0-rom/ https://www.asadroid.ir/galaxy-on8-2018-stock-android-9-0-0-rom/#respond Thu, 01 Aug 2019 15:34:45 +0000 https://www.asadroid.ir/?p=51789 دانلود رام رسمی اندروید ۹٫۰ برای گلکسی آن ۸ ۲۰۱۸   – Galaxy On8 2018 + آموزش نصب! قبل از نصب این مطلب را بخوانید! برای مدل J810GF گوشیGalaxy On8 2018 یکی از موفق ترین و برترین گوشی های ساخت سامسونگ است که از محبوبیت فوق العاده بالایی در سراسر جهان از جمله ایرانیان برخوردار […]

نوشته دانلود رام رسمی اندروید ۹ برای Galaxy On8 2018 + آموزش نصب اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
دانلود رام رسمی اندروید ۹٫۰ برای گلکسی آن ۸ ۲۰۱۸   – Galaxy On8 2018 + آموزش نصب!

قبل از نصب این مطلب را بخوانید!

برای مدل J810GF

گوشیGalaxy On8 2018 یکی از موفق ترین و برترین گوشی های ساخت سامسونگ است که از محبوبیت فوق العاده بالایی در سراسر جهان از جمله ایرانیان برخوردار است، این گوشی در سال ۲۰۱۷ معرفی شد و با مشخصات بسیار خوبی که داشت توانست نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند، در این مطلب از سایت اسدروید قصد معرفی رام رسمی اندروید ۹٫۰ را برای Galaxy On8 2018 داریم.

مشخصات رام رسمی ۹٫۰ گوشیGalaxy On8 2018

رام: رسمی ارائه شده توسط سامسونگ

ورژن اندروید: ۹٫۰

مدل گوشی:Galaxy On8 2018

وضعیت رام: کاملا رسمی و پایدار

حجم تقریبی رام: ۲٫۷۵ گیگابایت

منطقه: هند

بیلد: J810GFDDU2BSD6

مدل: J810GF

نسخه اکسپرینس: ۹٫۰

پیش نیاز نصب رام

۱- ابتدا از گوشی خود یک بک آپ کامل تهیه کنید (آموزش)

۲- برای فهمیدن نسخه گوشی خود به آدرس زیر بروید

Settings  > About Device > Model Number

۳- شارژ باتری بالای ۳۰ درصد

آموزش نصب رام

۱- رام دریافت شده را اکسترکت کنید (از حالت فشرده خارج کنید)

۲- نرم افزار Odin را دانلود و نصب کنید، و آن را اجرا نمایید

۳- گوشی خود را به حالت Download Mode ببرید (خاموش کنید و کلید های Home + Power + Volume Down با هم بگیرید)

۴- گوشی خود را به کامپیوتر متصل کنید و صبر کنید تا نرم افزار Odin آن را شناسایی کند

۵- حال رام دریافت شده را به قسمت AP / PDA اضافه کنید

۶- مطمئن شوید گزینه re-partition تیک نخورده باشد

۷- حال گزینه Start را بزنید و صبر کنید که فلش رام به اتمام برسد

مدلنسخه اندروید بیلد راممنطقهوضعیت فارسیحجمVIP
J810GF9.0.0J810GFDDU2BSD6هند منو + کیبورد2.75 گیگابایت
دانلود

نوشته دانلود رام رسمی اندروید ۹ برای Galaxy On8 2018 + آموزش نصب اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
https://www.asadroid.ir/galaxy-on8-2018-stock-android-9-0-0-rom/feed/ 0
دانلود رام رسمی MIUI 10 برای Xiaomi Redmi 7 – ردمی ۷ + آموزش نصب https://www.asadroid.ir/xiaomi-redmi-7-stock-miui-10-rom/ https://www.asadroid.ir/xiaomi-redmi-7-stock-miui-10-rom/#respond Thu, 01 Aug 2019 15:16:05 +0000 https://www.asadroid.ir/?p=51782 آموزش نصب رام رسمی اندروید ۹ برای شیائومی ردمی ۷  – Xiaomi Redmi 7 + آموزش نصب! قبل از نصب این مطلب را بخوانید نسخه اندروید ۹ پایدار! رام جهانی (نسخه پایدار) شیائومی یا Xiaomi یکی از برترین تولید کننده های گوشی های هوشمند در سراسر دنیا مخصوصا شرق جهان است! این شرکت چینی توانسته […]

نوشته دانلود رام رسمی MIUI 10 برای Xiaomi Redmi 7 – ردمی ۷ + آموزش نصب اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
آموزش نصب رام رسمی اندروید ۹ برای شیائومی ردمی ۷  – Xiaomi Redmi 7 + آموزش نصب!

قبل از نصب این مطلب را بخوانید

نسخه اندروید ۹ پایدار!

رام جهانی (نسخه پایدار)

شیائومی یا Xiaomi یکی از برترین تولید کننده های گوشی های هوشمند در سراسر دنیا مخصوصا شرق جهان است! این شرکت چینی توانسته طی کمترین زمان ممکن بهترین گوشی هارا به همراه برترین قیمت های ممکن که قیمت های واقعا رقابتی می باشند عرضه کند و نظر بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند را به خود جلب کند! Xiaomi گوشی های رقابتی مانند Xiaomi Redmi 7 را عرضه کرده است که با قیمتی بسیار کم امکاناتی فوق العاده به همراه سخت افزاری عالی در اختیار کاربران قرار می دهد!

مشخصات رام رسمی اندروید ۹ گوشی Xiaomi Redmi 7

رام: رسمی ارائه شده توسط تیم MIUI

ورژن رام: ۹

مدل گوشی: Xiaomi Redmi 7

وضعیت رام: کاملا رسمی و پایدار

حجم تقریبی رام: ۱٫۶ گیگابایت

نسخه اندروید: ۹٫۰٫۰

ورژن MIUI: نسخه ۱۰

پیش نیاز نصب رام

۱- ابتدا از گوشی خود یک بک آپ کامل تهیه کنید (آموزش)

۲ – شارژ باتری بالای ۳۰ درصد

آموزش نصب رام

آموزش نصب رام های MIUI روی گوشی های Xiaomi

نسخهنسخه اندروید ورژن رام ورژن MIUiمنطقه حجمVIP
پایدار9.0.0MIUI 10 V10.3.1.0.PFLMIXM جهانی1.6 GB
دانلود

نوشته دانلود رام رسمی MIUI 10 برای Xiaomi Redmi 7 – ردمی ۷ + آموزش نصب اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
https://www.asadroid.ir/xiaomi-redmi-7-stock-miui-10-rom/feed/ 0
دانلود Pandea Stones 1.2.0 – بازی اکشن و جذاب پاندای قرمز اندروید https://www.asadroid.ir/pandea-stones-android/ https://www.asadroid.ir/pandea-stones-android/#respond Thu, 01 Aug 2019 14:56:31 +0000 https://www.asadroid.ir/?p=51774 دانلود بازی اکشن و هیجان انگیز پاندای قرمز – Pandea Stones اندروید با لینک مستقیم نسخه کامل امروزه کاربران زیادی هستند که در طول روز زیاد با گوشی های هوشمند بازی می کنند و از طرفی شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه به بازی کردن و بازی های در سبک […]

نوشته دانلود Pandea Stones 1.2.0 – بازی اکشن و جذاب پاندای قرمز اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
دانلود بازی اکشن و هیجان انگیز پاندای قرمز – Pandea Stones اندروید با لینک مستقیم

نسخه کامل

امروزه کاربران زیادی هستند که در طول روز زیاد با گوشی های هوشمند بازی می کنند و از طرفی شاید شما هم از آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه به بازی کردن و بازی های در سبک بازی های ماجراجویی دارید ولی بازی مورد نظر خود را پیدا نکرده اید دیگر نگران نباشید چرا که در این پست قصد معرفی بازی محبوب Pandea Stones را به شما کاربران عزیز اندرویدی داریم . بازی Pandea Stones که توسط استودیوی بازی سازی مشهور و معتبر MegaWhee طراحی شده و برای شما کاربران عزیز اندرویدی در گوگل پلی منتشر شده است که مرود توجه کاربران زیادی قرار گرفته است. در بازی Pandea Stones داستان از این جریان می باشد که ۵ سنگ با ارزش و قدرتمند به مدت هزاران سال از سیاره ای که ساکنین آن ها پانداهای قرمز هستند محافظت می کنند اما بعد از چند سال دشمنان شما قصد قصد حمله به سیاره را دارند و شما باید با آن ها مقابله کنید و ساعت ها مشغول بازی کردن شوید. هم اکنون شما کاربران عزیز اندرویدی می توانید آخرین ورژن بازی محبوب Pandea Stones را از سایت اسدروید دانلود کنید .

ویژگی های Pandea Stones اندروید:

* طراحی گرافیکی و فانتزی

* گیم پلی روان در سبک اکشن

* ماموریت های هیجان انگیز

* طیف گسترده از دشمنان

* وجود سلاح های قدرتمند

* مکان های مختلف برای نبرد

* مراحل مختلف و چالشی

* صداگذاری هیجان انگیز

* و….

تغییرات نسخه v1.2.0:

* کاهش مدت زمان مربوط به بخش جان تا ۲۰ دقیقه

* بهبود سیستم کنترل مجازی بازی

* جان بی نهایت برای مراحل ۱ الی ۵

* داشتن ۵ جان برای شروع مراحل

* برطرف سازی باگ ها

نوشته دانلود Pandea Stones 1.2.0 – بازی اکشن و جذاب پاندای قرمز اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
https://www.asadroid.ir/pandea-stones-android/feed/ 0
دانلود Alchemy War: Clash of Magic 0.6.2 – بازی هیجان انگیز جنگ ها طلسم ها اندروید https://www.asadroid.ir/alchemy-war-clash-of-magic-android/ https://www.asadroid.ir/alchemy-war-clash-of-magic-android/#respond Thu, 01 Aug 2019 14:19:51 +0000 https://www.asadroid.ir/?p=51766 دانلود بازی استراتژیک و جذاب جنگ طلسم ها – Alchemy War: Clash of Magic اندروید با لینک مستقیم نسخه کامل Alchemy War: Clash of Magic یا همان جنگ طلسم ها عنوان یک بازی هیجان انگیز و جذاب و از سری بازی های در سبک بازی های استراتژی و آنلاین می باشد که توسط استودیوی بازی […]

نوشته دانلود Alchemy War: Clash of Magic 0.6.2 – بازی هیجان انگیز جنگ ها طلسم ها اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
دانلود بازی استراتژیک و جذاب جنگ طلسم ها – Alchemy War: Clash of Magic اندروید با لینک مستقیم

نسخه کامل

Alchemy War: Clash of Magic یا همان جنگ طلسم ها عنوان یک بازی هیجان انگیز و جذاب و از سری بازی های در سبک بازی های استراتژی و آنلاین می باشد که توسط استودیوی بازی سازی مشهور و معتبر Chessia Games طراحی شده و برای شما کاربران عزیز اندرویدی در گوگل پلی منتشر شده است که مورد استقبال بی نظیر کاربران زیادی قرار گرفته است و به کاربرانی که علاقه به بازی های استراتژی دارند تجربه یک بازی جدید و متفاوت می دهد طوری که ساعت ها از بازی کردن خسته نمی شوید. در بازی Alchemy War: Clash of Magic داستان از این جریان می باشد که شما در نقش رهبر یک گروه شیطانی هستید و باید با انسان ها و سایر قهرمان دوستی کنید و به نبرد با یک دشمن مشترک بپردازید و آن را شکست دهید و ساعت مشغول بازی کردن شوید. امروز در سایت اسدروید قصد معرفی بازی محبوب Alchemy War: Clash of Magic را به شما کاربران عزیز اندرویدی داریم برای دانلود آخرین ورژن بازی با ما همراه باشید.

ویژگی های Alchemy War: Clash of Magic اندروید:

* طراحی گرافیکی سه بعدی

* وجود ۶ نژاد مختلف

* ساخت ارتش اخصاصی خود

* وجود نیروها و قهرمان های متنوع

* رقابت با کاربران سراسر جهان

* گیم پلی روان و اعتیاد آور

* ماموریت های هیجان انگیز

* و….

تغییرات نسخه v0.6.2:

* اصلاح برخی از بخش ها

* حذف مجوزهای دسترسی به مکان یابی و سیستم ویبره

* بهینه سازی مهارت ها و توانایی های قهرمانان

نوشته دانلود Alchemy War: Clash of Magic 0.6.2 – بازی هیجان انگیز جنگ ها طلسم ها اندروید اولین بار در اسدروید پدیدار شد.

]]>
https://www.asadroid.ir/alchemy-war-clash-of-magic-android/feed/ 0